ଏହି ୩ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ

0 295

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ସାମ୍ନାସାମ୍ନୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ପାରସ୍ପରିକ ମିଶ୍ରଣ ହେତୁ ଶୁଭ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ। ଯେତେବେଳେ ବି ଶୁଭ ବା ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ପ୍ରତ୍ୟକ ମନୁଷ୍ୟଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଧନ ଏବଂ ବହୁମୂଲ୍ୟ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଶୁକ୍ର ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ରେ ମୀନ ରାଶଇରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଶୁକ୍ର ମୀନରେ ରାଶିରେ ଚଳନ ହେତୁ ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ବହୁତ ଶୁଭ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ଏହି ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେତୁ, କେତେକ ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ମିଥୁନର ରାଶିରେ କରିସ୍ମା ଘରେ ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେବ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଯୋଗ ଗଠନ ହେବା ସହିତ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ଏଥିସହ ଯେଉଁମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ମିଥୁନ ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। କଳା, ସଙ୍ଗୀତ ଏବଂ ମିଡିଆ ଦୁନିଆ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଧନୁ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ଅନୁକୂଳ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। କାରଣ ଧନୁ ରାଶିର ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଧନୁ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭୌତିକ ଆନନ୍ଦ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର ମଧ୍ୟ କିଣିପାରିବେ। ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମାଲାଭିଆ ରାଜୟୋଗା ଗଠନ ହେତୁ ଧନୁ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ରାଜନୀତି ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ରାଜୋଗା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆସନ୍ତୁ କନ୍ୟା ରାଶଇର ସପ୍ତମ ଘରେ ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବେ। ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସହାୟତା ପାଇବେ। ସମ୍ପର୍କ ମଧୁରତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ସେହି ସମୟରେ, ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଘରେ ଏକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଓ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଉଛି।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy