ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ରାଶି ହେବେ ଧନବାନ

0 244

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ ରାଜା ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଇଥାଏ । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପଡିଥାଏ । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ମୀନରେ ଚଳନ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବନ ଆଜି ରାତିରେ ପୁଣିଥରେ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ଅପାର ସଫଳତା ମିଳିବ । ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବ ଆଜି ଉତ୍ତରଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଏଅହି ପ୍ରବେଶ କରିବାର ସମୟ ରହିଛି ରବିବାର, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୭, ୨୦୨୪, ରାତି ୯ଟା୫ ମିନିଟ୍ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କେତେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ୩ଟି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଆସିଛି ।

ମେଷ ରାଶି
ସୂର୍ଯ୍ୟଦେବଙ୍କ ଏହି ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ । ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଦୃଢ ରହିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ଘଟିବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି
ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମତ ଅନୁଯାୟୀ, ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂରେଇଯିବ । ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ।

ଧନୁ ରାଶି
ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କାରଣରୁ ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନୂଆ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରା ହୋଇପାରେ । କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଓ ସାଧାରଣ ଅନୁମାନ ଉପରେ ଆଧାରିତ। କେବଳ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଛି। 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy