୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ହେବେ ରାହୁ – ବୁଧ, ଧନୀ ହେବେ ଏହି ୫ଟି ରାଶି

0 407

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧ ଗ୍ରହ ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ ତାରିଖରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ମୀନ ରାଶିରେ ଏହି ଚଳନ ରାହୁ ଏବଂ ବୁଧଙ୍କର ଏକ ସଂଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଏହା ସଂଯୋଗ ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ଘଟିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ୨୦୨୪ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ, ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି, ବିକାଶ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଉପକାରୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିବା ଶୁଭ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁଧଙ୍କ ଗଣନା କରାଯାଏ। ରାହୁ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜନୀତି ପାଇଁ ଦାୟୀ ଗ୍ରହ। ଆଗାମୀ ସମୟରେ, ମକର ରାଶିରେ ରାହୁ ଏବଂ ବୁଧର ସଂଯୋଗ ଫଳରେ ଅନେକ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଲାଭବାନ ହେବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆକସ୍ମିକ୍ ଧନ ଲାଭ ନେଇ ଯୋଗ ରହିଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟି କୋଣରୁ ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ପାରିପାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ । ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ନେଇ ଯୋଗ ରହିଛି । ଜମିଜମା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଡିଲ ହେବା ନେଇ ଯୋଗ ରହିଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ସମସ୍ତ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ।ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ବିଦେଶରେ ପଢ଼ିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ପୂରଣ ହେବ। ଅନେକ ସ୍ଥାନରୁ ଆୟର ନୂତନ ରାସ୍ତା ସୃଷ୍ଟି ହେବ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ । ବିନିଯୋଗରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ । ଯାତ୍ରା ସୁଖଦ ଓ ଲାଭଦାୟୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଆୟ ଲାଗି ଅନେକ ନୂତନ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ନୂତନ ଯାନବାହାନ ବା ଜମି କିଣିବା ନେଇ ଯୋଗ ରହିଛି ।

ବିଛା ରାଶି:

ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ଏହି ସମୟରେ ପୂରଣ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, ସେମାନଙ୍କର ନିକଟତରତା ଆହୁରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମୀନ ରାଶି:

ଦେହ ଓ ମନ ଭଲ ରହିବ। ଦିନଟିର ଉତ୍ସାହ ସହ କଟିବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକେ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତରେ କଟିବ। ଆଶା କରୁଥିବା ଦିଗରୁ ଅର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।  ​

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଓ ସାଧାରଣ ଅନୁମାନ ଉପରେ ଆଧାରିତ। କେବଳ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଛି।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy