ଆପଣ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେୁଛନ୍ତି କି? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ ଓ ପ୍ରତିକାର

0 259

ସ୍ୱପ୍ନ ଜ୍ୟୋତିଷ: ସ୍ୱପ୍ନ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ୱପ୍ନ ଆମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କିଛି ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଥାଏ । ଅନେକ ଲୋକ ରାତିରେ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ଓ ଅଧା ନିଦରୁ ଭୟରେ ଚିତ୍କାର କରନ୍ତି । ଏହି ସମସ୍ୟା ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଦଃସ୍ୱପ୍ନର କାରଣ
ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶଯ୍ୟାରେ ବସି ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସ ଠିକ୍ ବୋଲି ଧରାଯାଏ ନାହିଁ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଏଥି ସହିତ, ଘରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ହେତୁ ଭୟାନକ ସ୍ୱପ୍ନ ମଧ୍ୟ ଆସେ । ପିତୃଦୋଷ ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ରାଶିଫଳ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ।

ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନର ପ୍ରତିକାର
ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏପରି ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ ସକାଳୁ ଉଠି ଶିବ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରି ଅଭିଷେକ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ସହିତ ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣାକୁ ଏଡାଇ ପାରିବେ ।

ହନୁମାନ ଚଲିସା ପାଠ
ବାରମ୍ବାର ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ସମୟରେ ସ୍ନାନ କରିବା ପରେ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ସଙ୍କଟ ମୋଚାନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ସହିତ ହନୁମାନ ଚଲିସା ପଢନ୍ତୁ । ଏହା ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ହନୁମାନ ଚଲିସା ପାଠ କରିପାରିବେ ।

ଫିଟିକିରି ପ୍ରତିକାର
ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ, ଫିଟିକିରିର ଏହି ପ୍ରତିକାର ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ । ଖଟ ତଳେ ଏକ କଳା କପଡ଼ାରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଟିକିଏ ଫିଟିକିରି ରଖ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ବନ୍ଦ କରିବେ ।

କୋଠରୀରେ କର୍ପୁର ଜଳାନ୍ତୁ
ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ରୁମରେ କର୍ପୁର ପୋଡି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହାର ସୁଗନ୍ଧ ସହିତ ବାୟୁମଣ୍ଡଳ ସକରାତ୍ମକ ରହିଥାଏ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶୋଇବା ମଧ୍ୟ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନର ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯାଏ ।

ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ: \’ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଥିବା ସୂଚନା / ସାମଗ୍ରୀ / ଗଣନର ସଠିକତା କିମ୍ବା ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟତା ନିଶ୍ଚିତ ନୁହେଁ ।ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କେବଳ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବା, ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହାକୁ କେବଳ ସୂଚନା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy