ଶୁକ୍ର ଗୋଚର : ଏହି ସବୁ ରାଶି ହେବେ ମାଲାମାଲ!

0 107

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚରକୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଓ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ, ମୀନରେ ଶୁକ୍ର ଗୋଚର କରୁଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ର ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ମୀନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ମୀନ ରାଶିରେ ବୁଧ, ଶୁକ୍ର, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଓ ରାହୁଙ୍କର ଏକ ମିଳନ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ରାଜଯୋଗ, ବୁଦ୍ଧଦିତ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ଓ ବିପରିତ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେଉଛି। ଶୁକ୍ର ୨୩ ଏପ୍ରିଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୀନରେ ରହିବେ। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଏହି ଗୋଚର ଯୋଗୁଁ ଆଗାମୀ ୧୩ ଦିନ ପାଇଁ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ।

କର୍କଟ ରାଶି
କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ରହିବ। ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ। ସହଭାଗୀତାରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ଧନୁ ରାଶି
ମୀନରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର ଯୋଗୁଁ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନର ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ଶୁକ୍ର ଚଳନ କରୁଛି। ଏଥିପାଇଁ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଭ୍ରମଣରେ ଲାଭ ହେବ। ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି
ମୀନରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗୋଚର ଯୋଗୁଁ ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ। ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଟଙ୍କା ଆସିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟୀ, କଳା, ମିଡିଆ ଓ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲାଇନ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ରହିବ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଓ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଉଛି। 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy