ଅସ୍ତ ହେବେ ବୁଧ, ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରକୁ ସଙ୍କଟ ମାଡି଼ ଆସିବ !

0 90

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧ ଗ୍ରହ ସମୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଦାୟୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଏପ୍ରିଲ ୪ ତାରିଖରେ ସକାଳ ୧୦:୩୬ ରେ ମେଷ ରାଶି ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି କାରଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରାଣୀ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ମତ ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧ ଗ୍ରହର ଚଳନ ହେତୁ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ, ଯେତେବେଳେ କି କିଛି ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଚାକିରି ହରାଇବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏହି ୩ ଟି ରାଶି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ:

ମକର ରାଶି:

ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ମକର ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଚାପ ବଢ଼ିପାରେ। ମାନସିକ ଚାପ ବଢ଼ିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। କାମ କରିବା ଉତ୍ସାହିତ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ। ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷ ରାଶିରେ ବୁଧଙ୍କ ଚଳନ ହେତୁ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି। ଏଥି ସହ, ଅନେକ ବଡ଼ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ। କୌଣସି ବିଷୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ହଇରାଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚାକିରି ବଦଳି ପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମେଷ ରାଶିରେ ବୁଧର ଚଳନ ଖୁବ୍ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରିରେ କାମର ଚାପ ଅଧିକ ପଡ଼ିପାରେ। ଯେଉଁମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସିନିୟରଙ୍କ ସହ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଚାକିରିରୁ ବରଖାସ୍ତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି।

Disclamer: ଉପରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ, ପୁରାଣ ତଥ୍ୟରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy