ବୁଧ ଗୋଚର, ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ବେଶ ଶୁଭଙ୍କର

0 131

କେବଳ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନୁହେଁ, ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ଦେଶ ଏବଂ ବିଶ୍ୱ ଏବଂ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ବାଣିଜ୍ୟ, ଜ୍ଞାନ, ବକ୍ତବ୍ୟ, ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନର ସ୍ୱାମୀ ଗ୍ରହ ବୁଧ ୨୯ ମଇ ୨୦୨୪ରେ କୃତିକା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅଗ୍ନି ତତ୍ତ୍ୱ ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ନକ୍ଷତ୍ରର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟ। ବୁଧ ଗ୍ରହର ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ୭ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କ’ଣ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାର ସମ୍ଭାବନା କ’ଣ ?

ମେଷ ରାଶି
କୃତିକା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ବୁଧର ଗମନାଗମନ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଦକ୍ଷତା ଉନ୍ନତ ହେବ। ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କାମ କରିବାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ ରଣନୈତିକ ଭାବନ୍ତି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି
କୃତିକା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ବୁଧବାର ଚଳନ ହେତୁ ମିଥୁନ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉଭୟ ଧନ ଏବଂ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ପ୍ରତିଭା ବ୍ୟବହାର କରି କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଧନ ହାସଲ କରିବାର ଏକରୁ ଅଧିକ ରାସ୍ତା ଖୋଲିପାରେ। ଆପଣ ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମୃଦ୍ଧତା ବିସ୍ତାର କରିବ।

ସିଂହ ରାଶି
ବୁଧ ଗ୍ରହର ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲିଓ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ନରମତା ବୃଦ୍ଧି କରି, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଦାନ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏଥିରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ତୁଳା ରାଶି
ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କୃତିକା ନକ୍ଷତ୍ରରେ ବୁଧର ଗମନାଗମନ ସେମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସକରାତ୍ମକ କାରବାର ହେବ, ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଚାକିରି ଖୋଜ ଶେଷ ହେବା ସହିତ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧ ଗ୍ରହର ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତୁମର ଏକ ସନ୍ତାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ, ସୁସଙ୍ଗତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କାମ କରନ୍ତି ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭାର ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ କଳ୍ପନାର ଉପଯୁକ୍ତ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା, ଆପଣ ଭଲ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିବେ। ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଏବଂ ମନକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରଖିବ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଓ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଉଛି।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy