ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏହା ଦେଖୁଛ କି? ଜାଣନ୍ତୁ!

0 126

ଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନ: କିଛି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସ୍ୱପ୍ନ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଭଳି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇଥାଏ । ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖମୟ ହୋଇଯାଏ । ଏହା କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଏପରି କିଛି ଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ।

ଏହି ସ୍ୱପ୍ନଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ
ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ: ପଦ୍ମ ଫୁଲ ହେଉଛି ଧନୀ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଫୁଲ । ଯଦି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ଲଟା ଫୁଲ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଅନୁମାନ କର ଯେ ତୁମେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛ ଏବଂ ତୁମେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ ହାତୀ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ: ହାତୀ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀରେ ହାତୀକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରି ଘରେ ଏକ ହାତୀ ମୂର୍ତି ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି । ସେହିଭଳି, ଯଦି ଏକ ହାତୀ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଆପଣ କେବଳ ପ୍ରଚୁର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ, ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଏକ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଫଳ ଧାରଣ କରିଥିବା ଏକ ବୃକ୍ଷକୁ ଦେଖିବା: ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ଦେଖିବା ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଧନୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କର ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ସଙ୍କେତ ପାଇବ ଯେ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ଆଦେଶ ପାଇବ ।

ସ୍ୱପ୍ନରେ ମହୁମାଛି ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ: ସ୍ୱପ୍ନରେ ମହୁମାଛି ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ । ଏଭଳି ସ୍ୱପ୍ନ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସୁଖ ପାଇବାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ ।

ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ କ୍ଷୀର ପିଇଥିବାର ଦେଖିବା: ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ କ୍ଷୀର ପିଇବାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହା ଅର୍ଥ ଲାଭର ଏକ ବଡ଼ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ।

(ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ସାଧାରଣ ଧାରଣା ଏବଂ ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy