ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଜିନିଷ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ

0 141

ଅନେକ ଥର ଆମେ ଆମ ସଂପର୍କରେ କିଛି ଭୂଲ କରିଥାଉ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ । ରିଲେସନସିପରେ ଥିବାବେଳେ କେଉଁ ଭୁଲ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଯଦି ତୁମେ କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅ, ତେବେ ତୁରନ୍ତ ତୁମ ସାଥୀଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ କୁହ । କାରଣ ଯଦି ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ଚାପି ଦିଅ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହା ଏକ ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେଇଥାଏ ।

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରୁନାହଁ ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ । ତେଣୁ, ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚାହୁଁନାହଁ, ତେବେ ତୁରନ୍ତ ତୁମର ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

ସମ୍ପର୍କରେ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଆରମ୍ଭରେ, ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ସମୟ ସହିତ ସମ୍ପର୍କର ସରପ୍ରାଇଜ କମିବା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ତେବେ ସମ୍ପର୍କ ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ ।

ଅଂଶୀଦାରମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଏବଂ ଉପହାର ଦେବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ସହିତ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ରହିଥାଏ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ କେବେ ବି ଭାଙ୍ଗେ ନାହିଁ ।

ଅନେକ ଅଂଶୀଦାର ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ହାଲୁକା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ କରନ୍ତି । ଏହା କଲେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy