ଗୁରୁ ଗୋଚର : ଏହି ୫ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆସୁଛି ଖରାପ ସମୟ !

0 233

ଗୁରୁ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଚଳିତ ମାସ ୧ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ଣ ୧ଟା ସମୟରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଗୁରୁ ଗ୍ରହ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରୁ ବାହାରି ଆସି ଅର୍ଥାତ୍ ମେଷ ରାଶି ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଘର ବୃଷରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିଛନ୍ତି। ବୃଷ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଆଗମନ କର୍କଟ ସମେତ ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ବିଶେଷକରି ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର, ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି।

କର୍କଟ: ଗୁରୁଗ୍ରହ ବା ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ତେଣୁ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ସେହି ସମୟରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ମଧ୍ୟ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଏଡାନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ । ଯଦି ଆପଣ ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ସବୁକିଛି ସହଜ ଏବଂ ସରଳ ଉପାୟରେ ହୋଇଯିବ । 

କନ୍ୟା: ବୃହସ୍ପତିର ଗମନାଗମନ ବା ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଆଜିଠାରୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସଞ୍ଚୟକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ । ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଏହା ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ଏବଂ ଅପାରଗତା ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତ ପଶ୍ଚାତାପ କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ।

ବିଛା: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ କାରଣ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ । ବେପରୁଆ ହେବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ କରିପାରେ । ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ଗଣନା ମଧ୍ୟ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ, ଆପଣଙ୍କର ଆୟ କମ୍ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ।

ମକର: ବୃହସ୍ପତିର ରାଶି ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଘର ଏବଂ ଅଫିସ୍ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ । ଏହା ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉପରେ ନକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ଏହି ମାସ ପରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ ।

କୁମ୍ଭ: ବୃଷ ରାଶିରେ ଗୁରୁ ଗୋଚର କାରଣରୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଆୟ ଅଧିକ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉନାହିଁ । ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇପାରେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ କିଛି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ବା ଟେନସନରେ ରହିପାରନ୍ତି।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy