ବୃହସ୍ପତି ମଙ୍ଗଳ ସଂଯୋଗ : ଏହି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ୱଳ

0 280

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସୌରମଣ୍ଡଳର ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ବ୍ୟବଧାନରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାନ୍ତି । ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସଂଯୋଗ ବିଭିନ୍ନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଉପରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ, ମେ ୧ ତାରିଖ ଦିନ ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ, ଜୁଲାଇ ମାସରେ ବୃହସ୍ପତି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ଚଳନ କରିବେ । ପ୍ରାୟ ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ସଂଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ମିଶ୍ରଣର ପ୍ରଭାବ କାରଣରୁ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟରେ କିଛି ରାଶିକୁ ଲାଭଜନକ ଫଳ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ଏହାର ପ୍ରଭାବରୁ ଲାଭ ପାଇବେ ।

କେବେ ହେବ ମଙ୍ଗଳ ଚଳନ?
ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସେନାପତି ମଙ୍ଗଳଙ୍କୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଗ୍ରହ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ମଙ୍ଗଳ, ଜୁନ୍ ୦୧ ରେ ନିଜସ୍ୱ ରାଶି ମେଷରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ପରେ ଜୁଲାଇ ୧୨ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟାରେ ମଙ୍ଗଳ ବୃଷ ରାଶିରେ ଚଳନ କରିବେ । ବୃହସ୍ପତି ପୂର୍ବରୁ ବୃଷ ରାଶିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଏବେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସଂଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହା ଦୀର୍ଘ ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ।

ବୃଷ ରାଶି
ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ମିଶ୍ରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଫଳ ମିଳିବ । ଏହି ମିଶ୍ରଣର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ କାରଣରୁ ଆପଣ ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି । ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରି ପାଇବେ । ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ମାନ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପରିବାରର ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ ।

କର୍କଟ ରାଶି
ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଘରେ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ଶୁଭ ମିଶ୍ରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁଦୃଢ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ । ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ । ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଭରିଯିବ ।

ସିଂହ ରାଶି
ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ମିଶ୍ରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଏହି ମିଶ୍ରଣ ଦଶମ ଘରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତେଣୁ, ଏହା ପ୍ରଭାବରେ ଆପଣ ଚାକିରୀ କିମ୍ୱା ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଏହି ଅବଧିରେ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି । ବେରୋଜଗାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାକିରୀ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଓ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଉଛି। 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy