ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବାରେ ଧୂରନ୍ଧର, ଜାଣନ୍ତୁ

0 263

 ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର କିଛି ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଗୁଣ ଏବଂ ମୌଳିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିଥାଏ। ହୃଦୟ ବିଦାରକ ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ଗୁଣ ଏବଂ ଅବକ୍ଷୟ ଆଧାରରେ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ୫ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା, ଯେଉଁମାନେ କାହାର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବାରେ ଦ୍ୱିଧା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ନେତା ଅଟନ୍ତି। ସାହସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଭଳି ଗୁଣ ସହିତ, ସେମାନଙ୍କର ଅହଂକାର, ଜିଦ୍ ଏବଂ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକତା ଗୁଣ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ। ଏଥି ସହ ସେମାନେ ବହୁତ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ। ସେମାନଙ୍କର ଆବେଗ ଆଗରେ, ସେମାନେ କାହାରି ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ, କାହାର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗୁ କିମ୍ବା କାହାର ଭାବନା ଆଘାତ ପାଉ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଫରକ ପଡ଼ିନଥାଏ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାବପ୍ରବଣ, ପରିଶ୍ରମୀ, ବ୍ୟବହାରିକ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ, କିନ୍ତୁ ନାଟକୀୟ, ସମାଲୋଚକ ଏବଂ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ମଧ୍ୟ। ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନା ଆଘାତ ହୁଏ ସେମାନେ କେବେ ବି ଭୁଲିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସେମାନେ କାହାର ହୃଦୟକୁ ବହୁତ ନାଟକୀୟ ଭାବରେ ଭାଙ୍ଗି ପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:

କର୍କଟ ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଏବଂ ମନୋବଳ ସହିତ ସୃଜନଶୀଳ, କଳ୍ପନାକାରୀ, ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ। ଏଥିସହ ସେମାନେ ଦୁଇଟି ପ୍ରକୃତିର ଅଟନ୍ତି, ଯେପରି ସେମାନେ ଏକ ସମୟରେ ରହସ୍ୟମୟ ଏବଂ ପ୍ରତିରକ୍ଷାକାରୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣତା ସେମାନଙ୍କର ଇଗୋକୁ ବହୁତ ବଢ଼ାଇଥାଏ। ସେମାନଙ୍କ ଇଗୋ ସାମ୍ନାରେ, ସେମାନଙ୍କ ଭାବନା ଆଘାତପ୍ରାପ୍ତ କିମ୍ବା ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଗଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ କାହା ପାଇଁ ଆଦୌ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାହସୀ, ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଇର୍ଷାପରାୟଣ, ସୁବିଧାବାଦୀ ଏବଂ ଜିଦଖୋର ଅଟନ୍ତି। ସେମାନେ ପ୍ରତିଶୋଧରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି। ନିଜର ଲାଭ ପାଇଁ, ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ କରିବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ।

ମକର ରାଶି:

ଯଦିଓ ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଧୈର୍ଯ୍ୟ, ରଣନୀତି ଏବଂ ଅନୁଶାସନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା, ସେମାନଙ୍କର ଆଦୌ କ୍ଷମାକାରୀ ପ୍ରକୃତି ନଥାଏ। ସମସ୍ତ ରାଶିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ, ସେମାନେ ସବୁଠାରୁ ଭାବପ୍ରବଣ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଆଜ୍ଞା ହଁ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ଏଗୁଡ଼ିକ ଉଭୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ସମ୍ପର୍କକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ।

ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ କେବଳ ସୂଚନା ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ । ଏହାର ସଠିକତା ନେଇ ଆମେ ଦାୟୀ ରହିବୁ ନାହିଁ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy