ଏହିସବୁ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା 

0 247

ବୁଧ, ସମସ୍ତ ନଅଟି ଗ୍ରହର ରାଜକୁମାର, ତଥା ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରଦାନକାରୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଯେତେବେଳେ ବୁଧ ଏକ ଉଦୟମାନ ସ୍ଥିତିରେ ଥାଆନ୍ତି, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇଥାଏ । ଏହା ତାଙ୍କ ଉପରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ୧୨ ମାସ ପରେ, ବୁଧ ଗ୍ରହ ଏହାର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ସମସ୍ତ ୧୨ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧ ଗ୍ରହ ମେ ୩୧ ରେ ରାତି ୧୨ ଟା ବାଜି ୨ ମିନିଟରେ ବୃଷରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ତେବେ ଏହି ରାଶିରେ ଶୁକ୍ର ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥାନ ଅଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଗ୍ରହର ମିଳନ ହେତୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଅନେକ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଏହି ରାଜଯୋଗ ସହିତ, ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନ କେଉଁ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହର ରାଜଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ମେଷ ରାଶି
ବୁଧ ଗ୍ରହର ବୃଷ ରାଶିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଟଙ୍କା ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଘରେ କିଛି ଶୁଭ କାମ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ରର ମିଳନ ହେତୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ଯୋଗର ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ପଦୋନ୍ନତି, ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ । ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି
କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ଯୋଗ ରାଜଯୋଗ ଭାବରେ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଭାଗ୍ୟର ଶକ୍ତିରେ ସମାପ୍ତ ହେବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହ ଭଲରେ ସମୟ କଟିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ।

ମୀନ ରାଶି
ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ଯୋଗ ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ଆପଣ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ପାଇବେ ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବେ । ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy