ମଙ୍ଗଳ ଓ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ମହାସଂଯୋଗ, ଲାଭବାନ ହେବେ ଏହି ୩ ରାଶି !

0 237

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟରେ ଚଳନ କରିଥାନ୍ତି। ନିକଟରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ ମଙ୍ଗଳ ପୂର୍ବରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏହି ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିବେ।ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ମକର ରାଶିରେ ଉଭୟଙ୍କ ସଂଯୋଗ ହେତୁ, ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ବିଷୟରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ମେଷ ରାଶି:

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ମିଳନରୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସଂଯୋଗ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମଙ୍ଗଳ ଉନ୍ନତ ହୋଇଛି ଏବଂ ରୁଚକ ମହାପୁରୁଷ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ କରୁଛି। ଏହି ସମୟ ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଅର୍ଥନୈତିକ, ସାମାଜିକ, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ଇତ୍ୟାଦି ସମ୍ଭବନା ରହିଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବିଶେଷ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:

ଏହି ରାଶିର ସପ୍ତମ ଘରେ ଉଭୟ ଗ୍ରହର ସଂଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସଂଯୋଗ ଫଳରେ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟହେବ। ପ୍ରେମ ସମୟ, ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ, ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ, ସମ୍ପତ୍ତି, ଯାନବାହାନ, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ବିଶେଷ ଭଲ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। କାରଣ ମାଙ୍ଗଳିକ ଦୋଷ କାରଣରୁ କ୍ରୋଧର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ।

ତୂଳା ରାଶି:

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ସଂଯୋଗ ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସଂଯୋଗ ସମୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ମନ ମଧ୍ୟ ବୁଲୁଥାଏ। ତେଣୁ ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଘରୋଇ ସୁଖ ପାଇବେ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ରେ ସମୟ ଭଲ ହେବ।ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ କରିପାରନ୍ତି।

(Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଓ ସାଧାରଣ ଅନୁମାନ ଉପରେ ଆଧାରିତ। କେବଳ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଛି।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy