କୁମ୍ଭରେ ୩ ଗ୍ରହଙ୍କ ଚଳନ, ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ

0 194

ଜୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନିଙ୍କ ରାଶି କୁମ୍ଭରେ ୩ ଟି ବଡ ଗ୍ରହ ଉପସ୍ଥିତ । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବୁଧ ଗ୍ରହ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଚଳନ କରିଛନ୍ତି । କୁମ୍ଭରେ ପୂର୍ବରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥାନ କରିଥିଲେ । ଶନି ମଧ୍ୟ ତ୍ରିକୋଣରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୬ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନି, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧର ଏକ ମିଳନ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ଯେଉଁ କାରଣରୁ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ । କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନି, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧର ଆଗମନ କାରଣରୁ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଉପକୃତ ହେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ମେଷ
କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନି, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧ ପରି ୩ଟି ଗ୍ରହର ଉପସ୍ଥିତି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସମ୍ଭାବନା ଆଣିବ । ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିପାରେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟାର ଆପେଆପେ ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ ।

ସିଂହ
୩ ଗ୍ରହର ମିଳନ ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ
କୁମ୍ଭରେ ତିନୋଟି ଗ୍ରହର ମିଳନର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦେଖାଯିବ । ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ତଥା ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଧର ଆଶୀର୍ବାଦ କାରଣରୁ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ । ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ପ୍ରକାଶିତ । ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ ଆପଣ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy