ରାଜଯୋଗ: ଏହି ୪ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ

0 148

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟରେ ଚଳନ କରନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଶୁଭ ଏବଂ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ। ଏହି ରାଜଯୋଗର ପ୍ରଭାବରେ ରାଶିର ଜୀବନ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାଏ। ସମ୍ପ୍ରତି, ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଶନି କୁମ୍ଭରେ ଚଳନ କରିବେ। ସେହି ସମୟରେ, ଆସନ୍ତା ମେ ୧୯ ପରଠାରୁ ବୃଷ ରାଶିରେ ଗୁରୁ ଶୁକ୍ର ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଶଶା ଏବଂ ମାଲବୀୟ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେବ। ଏହି ଶୁଭ ଯୋଗ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଶନି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ମୂଳ ତ୍ରିକୋଣ ରାଶି ଚିହ୍ନ କୁମ୍ଭରେ ଅବସ୍ଥାନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ୨୦୨୫ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ।

ବୃଷ ରାଶି
ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶଶା ଏବଂ ମାଲାଭିଆ ରାଜୋଗା ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଖୋଲୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଏକ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି
ଏଠାରେ କହି ରଖୁ କି ଶାଶ ଏବଂ ମାଲବୀୟ ରାଜଯୋଗଙ୍କ ଗଠନ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ସହିତ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଶୀଘ୍ର ସତ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି
୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଶନି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଯୋଗଦେବେ ଏବଂ ଶାଶ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ଭାଗ୍ୟ ୨୦୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରନ୍ତି। ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ କୋର୍ଟ ମାମଲାରୁ ଆରାମ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ।

ମକର ରାଶି
ଏହି ଉଭୟ ଯୋଗ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କମ୍ ନୁହେଁ। ଏହି ସମୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏହି ସମୟରେ, ଦେଶବାସୀ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବିଶେଷ ଫଳ ପାଇବେ। ବୃହସ୍ପତି ନକ୍ଷତ୍ରରେ ରହି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସେଠାରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଓ ସାଧାରଣ ଅନୁମାନ ଉପରେ ଆଧାରିତ। କେବଳ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଛି। 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy