ଆପଣ କାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି କି? ତେବେ କେଉଁ ବୟସରେ ପ୍ରେମ ଠିକ୍ ଜାଣନ୍ତୁ

0 228

ସମ୍ପର୍କ ଟିପ୍ସ : ଆଜିକାଲି ୧୫-୧୬ ବର୍ଷର ପିଲାମାନେ ରିଲେସନସିପ୍ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଠିକ୍ ସମୟ ନୁହେଁ । ଏହି ବୟସରେ ଉର୍ଜାି ସର୍ବାଧିକ ଥାଏ, ଏହି ଉର୍ଜା ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ।

ସବୁବେଳେ କୁହାଯାଏ ଯେ ସଠିକ୍ ସମୟରେ ସଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ । ସମୟ ସହିତ ପ୍ରେମର ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ବଦଳୁଛି, ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହେତୁ କିଛି ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଛନ୍ତି ।

କିଛି ନୂତନ ପିଢିର ପିଲାମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ, କଲେଜରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସମ୍ପର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍‌, ଯାହା ଆଦୌ ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ । ବେଳେବେଳେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ଜିନିଷ ଘଟେ ।

ଯଦି ତୁମେ ଡେଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରୁଛ, ତେବେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରେମରେ ଥିବ, କିନ୍ତୁ କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମେ ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମ ପାଇଁ ଠିକ୍ କି ନୁହେଁ । ଏଥିରେ ତରବର ହୁଅ ନାହିଁ ।

ପ୍ରେମ କେବଳ ହୃଦୟରୁ ହୁଏ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ମନ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ତେଣୁ, କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ କଦାପି ଶ୍ରୀଘ୍ରତା ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

ଏହା ଉତ୍ତମ ଅଭିଜ୍ଞତା ଆବଶ୍ୟକ କରେ । ପରିପକ୍ୱତା ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ସଠିକ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ବାଛନ୍ତୁ । ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ସର୍ବଦା କୁହାଯାଏ ଯେ “ବୟସର କୌଣସି ସୀମା ନାହିଁ, ଯେତେବେଳେ କେହି କାହାକୁ ଭଲ ପାଏ, କେବଳ ହୃଦୟ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ଉଚିତ୍ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy