କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନିଦେବ, ବଦଳିଯିବ ୩ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ

0 199

ସମସ୍ତ ନଅ ଗ୍ରହ ସମୟ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥା’ନ୍ତି । ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଶନି ମଧ୍ୟ ଏହି ଗ୍ରହ ଗୁଡ଼ିକରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ତଥାପି, ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଶନିଙ୍କର ଗତି ଧୀର ଅଟେ । ଶନି ଯେକୌଣସି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଅଢେଇରୁ ସାଢେ ସାତବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ । ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁଯାୟୀ, ୩୦ ବର୍ଷ ପରେ ଶନି ୩୦ ଜୁନ୍ ରେ ଓଲଟା ଚଳନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । 

ଶନି ଦେବ ନିଜର ମୂଳ ତ୍ରିକୋଣ ରାଶି ଚିହ୍ନ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଏହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ଏହା ହୁଏତ କେତେକ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ୩ ଟି ରାଶି ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ହେତୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇପାରେ । ଏହା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଧନ ସହିତ ଅପାର ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ପାଇବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ । 

ବୃଷ ରାଶି- ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ବୃଷ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଶନିଦେବ ବୃଷ ରାଶିର କର୍ମ ଘରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେଣୁ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ଏହି ସମୟରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇପାରେ । କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ଆପଣ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆପଣ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିବେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଆୟର ଏକ ନୂତନ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ହସ ସୁଖ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ । 

ମକର ରାଶି- ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ଗତି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଶନିଦେବ ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନର ଟଙ୍କା ଏବଂ ବାଣୀ ଘରକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ । ମକର ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି ଦୁଇଟିରେ ଲାଭ ପାଇବେ । ସେ ତାଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଆଧାରରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିବେ । ଅର୍ଥର ପ୍ରବାହ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ଭଲ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ । ସମସ୍ତ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ । ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। 

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭରେ ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଗତି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ । ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯେଉଁମାନେ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପାଇଁ ଘର କିମ୍ବା ଦୋକାନ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛାର ଏହି ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି।
ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ । ସହଭାଗୀତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଓ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଉଛି।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy