ଜୀବନରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ଏହି ଛୋଟ ଉପଚାର!

0 155

ଅର୍ଥ ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଟିପ୍ସ: ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ରୁହନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କିଛି ଉପଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଶୋଇଥିବା ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିପାରେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ସେହି ପ୍ରତିକାର, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରିବେ ।

ଓଶସ୍ତ ଗଛର ବ୍ୟବହାର
ଓଶସ୍ତ ଗଛର ଏହି ଉପଚାର ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ଏକ ଓଶସ୍ତ ଗଛର ଛାଇରେ ଛିଡା ହୋଇ ଏକ ଲୁହା ପାତ୍ରରେ ପାଣି ଭରନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ଏଥିରେ କ୍ଷୀର ମିଶାନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ପାଣି ଓଶସ୍ତ ଗଛର ମୂଳରେ ଢାଳିଦିଅନ୍ତୁ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବଢିଥାଏ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଦିନ ସକାଳେ ଓଶସ୍ତ ଗଛରେ ପାଣି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହା କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି କାମ କରନ୍ତୁ
ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ପୂଜନୀୟ ତୁଲସୀ ଗଛକୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ କଞ୍ଚା କ୍ଷୀରରେ ପାଣି ମିଶାଇ ଅର୍ପଣ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ । ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଏବଂ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବନାହିଁ ।

ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ
ଧନୀ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ, ଏକାଦଶୀ ଦିନ ୯ଟି ଘିଅ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ । ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ତୁମ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ ଏବଂ ତୁମର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବେ ।

ଏହିପରି ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ
ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରବେଶ ପଥରେ ଏକ ଦୀପ ଜାଳିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏଥିପାଇଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରର କୋଣରେ ଗାଈ ଘିଅର ଏକ ଚାରି ମୁଖି ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ, ଏହି ଦୀପରେ ୧ ଟଙ୍କାର ଏକ ମୁଦ୍ରା ରଖନ୍ତୁ । ଏଭଳି କଲେ ଘରୁ ଦାରିଦ୍ର‌୍ୟ ଦୂରରେ ରହିଥାଏ ।

ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ: ‘ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଥିବା କୌଣସି ସୂଚନା / ବିଷୟବସ୍ତୁ / ଗଣନର ସଠିକତା କିମ୍ବା ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟତା ନିଶ୍ଚିତ ନୁହେଁ । ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କେବଳ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବା, ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହାକୁ କେବଳ ସୂଚନା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରିବା ଉଚିତ୍ ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy