ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ୩ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ

0 164

ବର୍ଷର ଷଷ୍ଠ ମାସ ଅର୍ଥାତ୍ ଜୁନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ମାସରେ ସମସ୍ୟା ଶିଖରରେ ରହିବ ଏବଂ ଗ୍ରହ ଓ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ। ମେ ମାସ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ସୂର୍ଯ୍ୟ ତାର ନକ୍ଷତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ରୋହିଣୀ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ନୌପତା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଜୁନ୍  ପହିଲାରୁ ବୁଧ ଗ୍ରହର ଚଳନ ପରି ବଡ଼ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ତା’ପରେ ମଙ୍ଗଳ, ଶୁକ୍ର ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନାଗମନ, ଶନିଙ୍କ ଗତିବିଧିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏଗୁଡ଼ିକ ଗ୍ରହ ଚଳନ ଏବଂ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ନୁହେଁ। ଏହି ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ଏହି ଲୋକମାନେ ଜୁନ୍ ମାସରେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍।

ଜୁନ ମାସ ଏହି ୩ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ
ମିଥୁନ ରାଶି

ଜୁନ୍ ମାସ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ତେଣୁ ଏହି ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅତି ଆପଣାର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବିଶ୍ୱାସଘାତକ କରିପାରନ୍ତି। ଏପରିକି ତୁମର ଛୋଟ ଭୁଲ ତୁମକୁ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ କରାଇପାରେ। ତୁମର ସମ୍ମାନ ହାନୀ ଘଟିପାରେ। ତେଣୁ, କାହା ସହିତ ବିବାଦ କର ନାହିଁ। କିମ୍ବା କାହାକୁ କଟୁ କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ଏହି ମାସରେ ବିନିଯୋଗ ନକରିବା ଭଲ।

କନ୍ୟା ରାଶି
ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରିପାରେ। ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ। ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାବିଚିନ୍ତି ନେଣଦେଣ କରିପାରନ୍ତି। ତୁମର ରହସ୍ୟ କାହାକୁ କୁହ ନାହିଁ। ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର। ନଚେତ୍ ଋଣ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଆୟଠାରୁ କମ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଭଲ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ଜୁନ୍ ମାସ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ତୁମ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯାଇପାରେ। ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର। ଅନ୍ୟଥା ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଓ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଉଛି। 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy