ହର ଘର ତ୍ରିରଙ୍ଗା : ନଅ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ସେଲଫି ଅପଲୋଡ୍ କଲେ

0 190

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,: ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଲୋକଙ୍କୁ ‘ହର ଘର ତ୍ରିରଙ୍ଗା’ ଅଭିଯାନରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ପିଏମ ମୋଦୀ ଲୋକଙ୍କୁ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ସହିତ ସେଲଫି ନେଇ ହର ଘର ତିରଙ୍ଗା ୱେବସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ପରେ ଲୋକମାନେ ଏବେ ଘରେ ଏକ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି । ତିନି ଦିନିଆ ହର ଘର ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଅଭିଯାନ ଅଧୀନରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା (ରାତି ୮ ଟାରେ) ୯ କୋଟି ୭୮ ଲକ୍ଷ ୧୦ ହଜାର ୧୧୧ ଲୋକ ସେଲଫି ଅପଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ସେଲଫି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ୍ ହେଉଛି ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘରେ ତିନି ଦିନିଆ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଅଭିଯାନ
ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଅଭିଯାନ ୧୩ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଅଗଷ୍ଟ ୧୩ ରୁ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ harghartiranga.com ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଅଭିଯାନରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ । ଲୋକମାନେ ତଥାପି ଏଥିରେ ସେଲଫି ଅପଲୋଡ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

ଆପଣ ସେଲଫି ମଧ୍ୟ ଅପଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ।
ହର ଘର ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଅଭିଯାନ ଅଧୀନରେ, ତୁମେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ସହିତ ସେଲଫି ଅପଲୋଡ୍ କରିପାରିବ । ତ୍ରିରଙ୍ଗା ସେଲଫି harghartiranga.com ରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଭିଯାନର ଏକ ଅଂଶ ହେବେ ।

ସେଲଫି କିପରି ଅପଲୋଡ୍ କରିବେ?
ସେଲଫି ଅପଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଜଣେ harghartiranga.com କୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ । ୱେବସାଇଟରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ଫଟୋ ପାଇଁ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମତି ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଏହା ପରେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସେଲଫି ଅପଲୋଡ୍ କରି ଏଥିରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy