ନ୍ୟୁ ଜର୍ସିର ୧୯ତମ ଇଣ୍ଡିଆ ଡେ ପରେଡରେ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାର୍ଶଲ ହୋଇଥିଲେ

0 106

ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ୨୦୨୩: ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ଜଣେ ଦକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଯିଏକି ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ସିନେ ଜଗତରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ରହିଛି । ନିକଟରେ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ସମ୍ମାନ ମିଳିଥିଲା ।

ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାର୍ଶଲ ହୋଇଥିଲେ
ବାସ୍ତବରେ, ନ୍ୟୁ ଜର୍ସିର ୧୯ତମ ଇଣ୍ଡିଆ ଡେ’ ପ୍ୟାରେଡରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କୁ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାର୍ଶଲ ଭାବରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା । ସେ ପରେଡରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର କୋ-ଅର୍ଡ ସେଟରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ସ୍ୟାସ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ଏଥିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି ।

ପ୍ୟାରେଡରେ ଭାରତୀୟ-ଆମେରିକୀୟ ସାମାଜିକ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଆଲୋକିତ ହୋଇଛି, ଯାହା ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତି, ପରମ୍ପରା ଏବଂ ଦେଶର ସଫଳତାର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସୁନ୍ଦର ରଙ୍ଗ, ସଙ୍ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ ଏବଂ ଟେବୁଲ ସହିତ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା । ପ୍ୟାରେଡର ନେତା ଭାବରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାର୍ଶଲ ଭାବରେ ତମନ୍ନା ଲୋକଙ୍କୁ ଏକତା ଆଡକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ ।

ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା
ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଅଗଷ୍ଟ ୧୦, ୨୦୨୩ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ରଜନୀକାନ୍ତ ଷ୍ଟାରର ‘ଜେଲର’ ମାତ୍ର ଚାରି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ୧୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଆୟ କରିଛି । ଏଥି ସହିତ ‘ଭୋଳାଶଙ୍କର’ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୬.୪ କୋଟି ସଂଗ୍ରହ କରିଛି । ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ଅଭିନୀତ ‘ଭୋଳା ଶଙ୍କର’ ୧୧ ଅଗଷ୍ଟରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା ।

ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟ ବ୍ୟତୀତ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ମଧ୍ୟ ଓଟିଟି ସ୍ଥାନରେ ଲହର ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି । ତମନ୍ନାଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶିତ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଲଷ୍ଟ ଷ୍ଟୋରୀ -୨’ ଏବଂ ‘ଜୀ କରଡା’ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା ।

ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର
ଚମତ୍କାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ରେ କାମ କରିବା ପରେ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଧାଡିରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିିତ୍ର ଅଛି । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାନ୍ଦ୍ରା’, ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅରମାନମାଇ -୪’ ଏବଂ ଜନ୍ ଅବ୍ରହାମଙ୍କ ସହ ହିନ୍ଦୀ ଉଦ୍‌ୟୋଗ ‘ବେଦା’ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଆଖ୍ରି ସଚ୍‌\’ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହାର ଟ୍ରେଲରକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା । ଏହା ଅଗଷ୍ଟ ୨୫ ରେ ହଟଷ୍ଟାରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy