ଆଇପିଏଲର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ କିପରି ଦେଖିବେ, ଜାଣନ୍ତୁ

0 636

ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ: ଆଇପିଏଲ୍ ମ୍ୟାଚ ଆସନ୍ତା ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଭେଟିବ । ଚେନ୍ନାଇର ଏମ ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଉଭୟ ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ମ୍ୟାଚଗୁଡ଼ିକର ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଏବଂ ପ୍ରସାରଣକୁ ଆପଣ କେବେ, କେଉଁଠାରେ ଏବଂ କିପରି ଦେଖିପାରିବେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ବିବରଣୀ କହିବୁ ।

କିପରି ଆପଣ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ଦେଖିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ …

ଆପଣ ଜିଓ ସିନେମାରେ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ସିଜନ୍ ମ୍ୟାଚର ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଦେଖିପାରିବେ । ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ ଇଂରାଜୀ ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଜିଓ ସିନେମାରେ ଅନ୍ୟ ଭାଷାରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ଅର୍ଥାତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ସେହି ସମୟରେ, ଏହି ସିଜିନରେ ଆପଣ ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ନେଟୱାର୍କରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଲାଇଭ୍ ପ୍ରସାରଣ ଦେଖିପାରିବେ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତୀୟ ସମୟ ଅପରାହ୍ନ ୩.୩୦ ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭.୩୦ ରୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ ।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ସମ୍ମୁଖରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ସିଜନର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ । ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ୨୨ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଏନ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ ଜ୍ଝ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏହି ସିଜିନରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଭାବରେ ଉଭା ହେବ । ଏହି ଦଳ ଗତ ସିଜନରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସକୁ ଶେଷ ବଲରେ ପରାସ୍ତ କରି ଟାଇଟଲ ଜିତିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ୫ ଥର ଆଇପିଏଲ୍ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଛି । ଏଥି ସହିତ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଏହାର ପ୍ରଥମ ଟ୍ରଫିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ।

ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ପ୍ରଥମ ଟ୍ରଫିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ୩ଥର ଫାଇନାଲ ଖେଳିଛି, କିନ୍ତୁ ଚାମ୍ପିୟନ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ଏହି ଦଳ ଆଇପିଏଲ ୨୦୦୯ ସିଜନର ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଫାଇନାଲରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦ୍ୱାରା ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ, ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ୨୦୧୧ ଏବଂ ୨୦୧୬ ସିଜନରେ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy