ଆଇପିଏଲ ପୂର୍ବରୁ ଗୁଜରାଟକୁ ଧକ୍କା! ଜାଣନ୍ତୁ

0 117

ରବିନ୍ ମିନଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଆଇପିଏଲ୍ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ସମସ୍ୟା ବଢୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ । ଗତ ସିଜିନରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଠାରୁ ନେଇଯାଇଛି । ଏହା ପରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମି ପୁରା ସିଜିନରୁ ବାହାର ହୋଇଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଏହି ଦଳର ଯୁବ ଖେଳାଳି ରବିନ୍ ମିନଜ୍ ମଧ୍ୟ ଖେଳିବେ ନାହିଁ । ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଆଶିଷ ନେହେରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ରବିନ୍ ମିନଜ୍ ଏହି ସିଜନରେ ଖେଳି ପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫିଟ୍ ନୁହଁନ୍ତି ।

ରବିନ୍ ମିନଜ୍ ଏକ ଭୟଙ୍କର ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ

ଆଇପିଏଲ୍ ନିଲାମରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ରବିନ୍ ମିନଜ୍‌ଙ୍କୁ ୩.୬୦ କୋଟିରେ କିଣିଛି । କିନ୍ତୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩ ରେ ସେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସେ ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ତେଣୁ ଏହି ସିଜିନରେ ତାଙ୍କୁ ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସର ଜର୍ସିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ । ବାସ୍ତବରେ ଝାଡଖଣ୍ଡର ଏହି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ତୋଫାନୀ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପ୍ରଥମ ଆଦିବାସୀ କ୍ରିକେଟର ଯିଏକି ଆଇପିଏଲ ନିଲାମରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିଲେ ।

ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ରବିନ୍ ମିନଜଙ୍କ ଉପରେ ଟଙ୍କା ଢାଳିଛି …

ରବିନ୍ ମିନଜଙ୍କ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହି ସେ ଝାଡଖଣ୍ଡ ପାଇଁ ଅଣ୍ଡର -୧୯ ଏବଂ ଅଣ୍ଡର -୨୫ ଦଳରେ ଖେଳିଛନ୍ତି । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଆଇପିଏଲ୍ ନିଲାମ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି କୌଣସି ଦଳ ରବିନ୍ ମିନଜ୍‌କୁ ନକିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଆମ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ କରିବୁ । ଏହା ପରେ ଏହି ପ୍ଲେୟାର ଅନେକ ହେଡଲାଇନ୍ ତିଆରି କଲା । ଏଥି ସହିତ, ଆଇପିଏଲ୍ ନିଲାମ ୨୦୨୪ ରେ, ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ରବିନ୍ ମିନଜଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ କରିଦେଲା । ବାସ୍ତବରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଆଇପିଏଲ ନିଲାମରେ ରବିନ୍ ମିନଜଙ୍କ ପାଇଁ ୩.୬୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy