ବୃହସ୍ପତି-ଶୁକ୍ରଙ୍କ ମହାମିଳନ : ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ

0 142

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବୃହସ୍ପତି ମେ ୧ରେ ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ମେ ୧୯ରେ ଶୁକ୍ର ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ସମୟରେ ବୃଷ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ସଂଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଉଭୟ ଗ୍ରହ ଜୁନ୍ ୧୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଷ ରାଶିରେ ଏକାଠି ରହିବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଚଳନ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ…

ବୃଷ ରାଶି:

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହର ଚଳନ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହାକି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରୁନାହିଁ ତାହା ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ରାଶିରେ ଧନ ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଏହି କାରଣରୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁଧୁରିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୀଘ୍ର କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ। ଆପଣଙ୍କ ଦରମା ଶୀଘ୍ର ବଢ଼ିପାରେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ ବସ୍ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବେ। ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଆସନ୍ତା ମାସ ସୁଦ୍ଧା ଉନ୍ନତ ହୋଇପାରେ।

ତୂଳା ରାଶି:

ଆପଣ ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା କୌଣସି ସମୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଭଲରେ କଟିବ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସନ୍ତାନ ପ୍ରସବ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଖ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ହୁଏତ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ପାଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:

ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଅଫିସରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି:

ଗତ ମାସରେ ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି ସେମାନେ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy