ରୋହିତ ଶର୍ମା କାହିଁକି ଇମ୍ପାକ୍ଟ ପ୍ଲେୟାର ଭାବରେ ଖେଳିଥିଲେ, ଜାଣନ୍ତୁ

0 4,981

ଆଇପିଏଲ୍‌: କେକେଆର ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା ଏକ ଅପଡେଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି । ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏକ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଖେଳାଳି ଭାବରେ କେକେଆର ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବାକୁ କାହିଁକି ଆସିଛନ୍ତି ବୋଲି ପୀୟୁଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ପୀୟୁଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କର ପିଠିରେ ସାମାନ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥିଲା, ତେଣୁ ସେ ପ୍ଲେ -୧୧ ରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇନଥିଲେ ।

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଖେଳାଳି ଭାବରେ କାହିଁକି ଖେଳିବାକୁ ପଡିଲା?
ବାସ୍ତବରେ, କେକେଆର ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ମ୍ୟାଚରେ ମୁମ୍ବାଇ ଦଳ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା । ଟସ୍ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜଣେ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଖେଳିବେ, ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା ଏହା ପଛର କାରଣ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ପୀୟୁଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପିଠିରେ ଟିକିଏ ଷ୍ଟ୍ରେନ୍ ରହିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ଲେ -୧୧ ରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହୋଇନଥିଲେ ।

ଚାୱଲା ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତଙ୍କର ସାମାନ୍ୟ ପିଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଆସିଛନ୍ତି । ଆମେ ଗର୍ବ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ କରିଛୁ, କାରଣ ବେଳେବେଳେ ଆପଣ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିବେ କି ନାହିଁ ଭାବି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ତୁମେ ତୁମର ନାମ ପାଇଁ ଖେଳ, ଆମେ ମଧ୍ୟ ଏହା ପାଇଁ ଖେଳୁଛୁ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ଶୁଣିଛୁ ଯେ ଟି୨୦ ଏକ ଲୟର ଖେଳ ଏବଂ ଏହି ସିଜିନରେ ଆମେ ଲୟ ଖୋଜି ପାଇଲୁ ନାହିଁ । ଏହା ଯେକୌଣସି ଦଳ ସହିତ ହୋଇପାରେ । ଏହା ଆମ ସହିତ ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ । ଏହା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଦଳ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ।

ରୋହିତ ଶର୍ମା ପୁଣି ଥରେ ଫ୍ଲପ ହୋଇଥିଲେ
ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏକ ଇମ୍ପାକ୍ଟ ଖେଳାଳି ଭାବରେ କେକେଆର୍ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବାକୁ ଆସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ପୁନର୍ବାର ବ୍ୟାଟ୍ ସହିତ ଫ୍ଲପ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିଥିଲେ । ରୋହିତ ୧୨ ବଲରେ ୧୧ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ମୁମ୍ବାଇ ୨୪ ରନ୍‌ରେ କେକେଆରକୁ ହରାଇ ୫ ଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଦୌଡ଼ରୁ ବାଦ ଦେଇଛି । ୧୧ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ଏହା ମୁମ୍ବାଇ ଦଳର ଅଷ୍ଟମ ପରାଜୟ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy