କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ମିନି ଡ୍ରେସରେ ବୋଲ୍ଡ ଚିତ୍ର ସେୟାର କଲେ

0 2,808

କରିସ୍ମା ତନ୍ନା: ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା ତନ୍ନା, ଯିଏ ଛୋଟ ପରଦାରୁ ବଡ ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ପାଇଁ ସେ ସମ୍ବାଦରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ଫ୍ୟାଶନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସେ ଅନେକ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସମ୍ପ୍ରତି ସେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସିଜ୍ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବୋଲ୍ଡ କିମ୍ବା ହଟ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିବା ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଚମତ୍କାର ଚେହେରା ସହିତ ପାଗଳ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ନୂତନ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରି ଏକ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ।

କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି
ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ଅଭିନୟ ସହିତ ସେ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଅଭିନୟରୁ ବିରତି ନେଇଛନ୍ତି ।

କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ଶନିବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ରୂପା ଫ୍ରିଙ୍ଗ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଏକ ଚମତ୍କାର ରଙ୍ଗର ବେକଲାଇନ୍ ଟାସେଲ-ସୁସଜ୍ଜିତ ମିନି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲୁକ୍ ଏବଂ ଘାତକ ପୋଜ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ଜୋର ଧରିବାକୁ କାମ କରୁଛି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୋଲା କେଶ ଏବଂ ସର୍ବନିମ୍ନ ମେକଅପ୍ ସହିତ ନିଜର ଘାତକ ଲୁକ୍ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହି ଛବିଗୁଡିକ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଆଖି କାଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିବାବେଳେ କରିସ୍ମା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ ‘ମୁଁ କିଏ’ ।

ଏହି କ୍ରମରେ ଶେଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି
କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ଅନେକ ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ’ରେ କ୍ୟୁଙ୍କି ସାସ୍ ଭବୀ କବି ବାହୁ ଥି, କୁସୁମ୍‌, ନାଗିନ୍ ,, ବଲବୀର, ବିରାସତ, କାୟାମତ୍ କି ରାତ୍ ଇତ୍ୟାଦିରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ୮, ନାଚ୍ ବାଲିୟ ୭, ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା ୯ ସହିତ ଅନେକ ରିଆଲିଟି ସୋରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ତଳେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ଫଟୋ ଦେଖନ୍ତୁ…

https://x.com/actressbuff3/status/1708081403894919558?s=20

https://x.com/stargallery2020/status/1708299004860383685?s=20

https://x.com/Kollysodaa/status/1012946774179188736?s=20

https://x.com/adnanshamim111/status/1020672202193162241?s=20

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy