ଗ୍ରୀନ ପୋଷାକରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ନିଜର ଫ୍ୟାଶନ୍ ଜଲୱା ଦେଖାଇଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ

0 1,297

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ: ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ନାମ ୧ ନମ୍ବର ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଆଜି ବି ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସହିତ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଚୋରି କରନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଶିଳ୍ପାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନେକ ଅନୁସରଣକାରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଇନ୍ସକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଶୈଳୀ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଅବଶ୍ୟ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି । ଆପଣ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଅନନ୍ୟ ଲୁକ୍ ଶୈଳୀର ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ ।

କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଏକ ନୂତନ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସେ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜ୍ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କର ପୁରା ଲୁକ୍ କୁ ଦେଖିବା, ଏହା ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦେଖାଯାଏ । ଏହି କାରଣରୁ ଶିଳ୍ପାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ।

ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଫଟୋରେ ସୌମ୍ୟ ଲୁକ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ସରଳ ମୁଦ୍ରିତ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ବେକ ଡିଜାଇନ୍ ହେଉଛି ନେକ୍ ସିଷ୍ଟମ । ଏହା ସହିତ ପୋଷାକର ହାତରେ ଏକ ନିଆରା ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି । ଶିଳ୍ପାଙ୍କର ପୁରା ଲୁକ୍ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛି ।

ପୋଷାକ ସହିତ ଶିଳ୍ପା ଫଟୋରେ ବହୁତ ଅନନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି । ସେ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ଏକ ବଙ୍ଗଳା ଷ୍ଟାଇଲ୍ ବଙ୍ଗଳା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯାହା ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦେଖାଯାଏ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ଉପରେ ଏକ ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ହାତ ପରି ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ବେକରେ ଏକ ମେଳକ ହାର ନେଇଛନ୍ତି । ଶିଳ୍ପା ର ଏହି ଆସେସୋରିଜ୍ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ ।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ସେହି ତାରକାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ହାଲୁକା ମେକଅପ୍ ରେ ଦେଖାଯାଏ । ଆଜି ବି ସେ ବହୁତ ହାଲୁକା ମେକଅପ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ କି, ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ଏହା ନଗ୍ନ । ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ସରଳ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଶୈଳୀକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଯେତେବେଳେ ଫ୍ୟାଶନ କଥା ଆସେ, ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଶୈଳୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଫଳ କରିଥାଏ । ଏଥର ତାଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ଶୈଳୀ ଏବଂ ଲୁକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ସହିତ, ତାଙ୍କର ପୋଷାକ ସଂଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅନନ୍ୟ । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ ଭାବନାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରଶଂସା କରିଆସୁଛନ୍ତି ।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy