ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ, ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଲାଗି ଶୁଭଫଳ

0 197

ଶନି ଦେବ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ଚଳନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଜୁନ୍ ମାସରେ ଶନି କୁମ୍ଭ ରାଶିକୁ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଶନିଙ୍କ ଏହି ଓଲଟା ଚଳନକିଛି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ପାଞ୍ଜି ଅନୁସାରେ, ୧୫ ନଭେମ୍ବରରେ ଯାଇ ଶନି ପୁଣି ସିଧା ଚଳନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଜୁନରୁ ନଭେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ଯୋଗୁଁ କେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇପାରେ।

ମେଷ ରାଶି
ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର୍ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ବୃଷ ରାଶି
ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା କମିବା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଥି ସହିତ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି
ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଚଳନରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିନ୍ତି। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଏହି ସମୟରେ ଏପରି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ଆଶା କରି ନଥିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ରହିବ। କ୍ୟାରିୟର ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ତଥ୍ୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଓ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଉଛି। 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy