ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏହି ଜିନିଷ ଦେଖୁଛ କି ? ଜାଣନ୍ତୁ

0 364

ଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନ: ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକମାନେ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ଓ ସକାଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭୁଲିଯାଆନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସ୍ୱପ୍ନ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ୱପ୍ନର ଏକ ବିଶେଷ ଅର୍ଥ ଅଛି, ଯାହା ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିପାରେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିପାରେ । ସ୍ୱପ୍ନ ବିଜ୍ଞାନରେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନଗୁଡିକ ଦେଖି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଧନଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ପାଇପାରିବ ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖେ
ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଦେଖେ, ତେବେ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ । ଏହାର ଅର୍ଥ ହୋଇପାରେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବିସ୍ତାର କରିବ ।

ଏହି ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ
ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ମୂଷା ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଶୁଭ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମ ଘରେ ଟଙ୍କା ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏଥି ସହିତ, ଯଦି କେହି ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆଦୌ ଭୟ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । କାରଣ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଏଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଲକ୍ଷଣ
ଅନେକ ଥର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆମେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥାଉ । କିନ୍ତୁ ସ୍ୱପ୍ନ ବିଜ୍ଞାନ ଅନୁଯାୟୀ, ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବୟସ ଆହୁରି ବଢିିଯାଏ । ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି ତୁମେ ତୁମର କୌଣସି ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ଦେଖୁଛ ଯାହାକୁ ତୁମେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଜଳ ଚାହୁଁଛ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସେହି ଜିନିଷ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ ।

ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ: ‘ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଥିବା କୌଣସି ସୂଚନା / ବିଷୟବସ୍ତୁ / ଗଣନର ସଠିକତା କିମ୍ବା ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟତା ନିଶ୍ଚିତ ନୁହେଁ । ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କେବଳ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିବା, ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହାକୁ କେବଳ ସୂଚନା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରିବା ଉଚିତ୍ ।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy