ରାଜଯୋଗ: ଏହି ୩ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବ!

0 142

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ ତ୍ରିତିଆର ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ପ୍ରତିବର୍ଷ ଅକ୍ଷୟ ତ୍ରିତିଆର ଏହି ପର୍ବ ବୈଶାଖ ମାସର ଶୁକ୍ଲା ପକ୍ଷର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ପାଳନ କରାଯାଏ।ଅକ୍ଷୟ ତ୍ରିତିଆ ଦିନ ଧନୀ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ପୂଜା କରାଯାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଦିନ ସୁନା ଓ ରୂପା କିଣିବା ସମଗ୍ର ଭାରତରେ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏଥର ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟ ଉପରେ ଅନେକ ଶୁଭ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଏହି ଦିନ, ମେଷ ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କର ଏକ ମିଳନ ଅଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଶୁକ୍ର ଆଦିତ୍ୟ ଯୋଗ ଗଠନ ହେବ। ଏଥିସହିତ, ମଙ୍ଗଳ ମୀନ ରାଶିରେ ଏବଂ ବୁଧର ମିଳନ ହେତୁ ଧନ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଶନି ଏହାର ମୂଳ ତ୍ରିକୋଣ ଚିହ୍ନ କୁମ୍ଭରେ ଥିବାରୁ ଶଶା ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ମାଲବ୍ୟ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ବୃଷ ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ମିଳନ ହେତୁ ଗଜକେଶରୀ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ, ଏହା ଘଟୁଛି ଯେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ଅନେକ ଶୁଭ ରାଜଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି, ଯାହା ତିନୋଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଉପକାରୀ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।

ମେଷ ରାଶି
ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଏହି ସମୟ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ। ଯଦି ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥାଏ, ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହାର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଆପଣ କେବଳ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି
ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାରେ ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଗଜକେଶରୀ ରାଜଯୋଗ ଗଠନ ହେଉଛି। ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ ଏବଂ ଯଦି ସମ୍ଭବ, ସେମାନେ ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଯଦି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି
ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ଉପରେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳିବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଭାଗ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରିବ ଯେ ସେମାନେ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅପାର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ। ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରେ।

Disclaimer: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଓ ସାଧାରଣ ଅନୁମାନ ଉପରେ ଆଧାରିତ। କେବଳ ସୂଚନା ପାଇଁ ଦିଆଯାଇଛି।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy