ଏହି ରାଶି ଉପରେ ଧନ ବର୍ଷା ହେବ!

0 150

ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ଚଳନ ଚନ୍ଦ୍ର କୌଣସି ରାଶିରେ ଅଧିକ ସମୟ ରହେ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତୂଳା ରାଶିରେ ଅବସ୍ଥିତ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହ ଆରୋହଣ ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ଯେହେତୁ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହରେ ଅବସ୍ଥିତ ଯାହା ଚନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ଚତୁର୍ଥ ଦିଗ ପକାଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ୨ଟି ଗଜକେସରୀ ଯୋଗ ଗଠନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହି ଯୋଗଗୁଡ଼ିକ କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୧୨ ଟି ରାଶି ମଧ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଚିହ୍ନ , ଯେଉଁମାନେ ଗଜକେଶରୀ ଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ…

ମେଷ ରାଶି:

ଚନ୍ଦ ତୂଳା ରାଶିରେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି-ବୁଧ ମେଷରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ଚାଲିଛି। ଗଜକେସରୀ ଯୋଗ ଗଠନ ହେତୁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ। ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି:

ଗଜକେଶରୀ ଯୋଗ ହେତୁ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମଧ୍ଯ ସମସ୍ୟାରେ ପଡିପାରନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଚେତନ ହେବା ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ୍ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲରେ ଚାଲିଛି ଗଜାକେସରୀ ଯୋଗ ଗଠନ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବୃତ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

(Disclamer: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ, ପୁରାଣ ତଥ୍ୟରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଆମର ନିଜସ୍ୱ ମତ ନୁହେଁ କିମ୍ବା ଆମେ ଏଥିପାଇଁ ଦାୟି ନୁହେଁ ।)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy