ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ-ମୁମ୍ବାଇ

0 2,414

 ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ରେ ଅଷ୍ଟମ ମ୍ୟାଚ୍ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ। ଉଭୟ ଦଳ ପ୍ରଥମ ବିଜୟ ପାଇଁ ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଦ୍ୱାରା ସନରାଇଜର୍ସ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଦଳ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍:

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡର ପିଚ୍ ଯଥେଷ୍ଟ ସମତଳ, ତେଣୁ ଅଧିକାଂଶ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏଠାରେ ଖୁବ୍ ଭଲ ରନ୍ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି।ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ନମାନ ଧୀର, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନରୁ ଟିମ ଡେଭିଡ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା, ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପାଇଁ ଶେଷ ମ୍ୟାଚରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଜବରଦସ୍ତ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୪୫ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା ଏବଂ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ ମଧ୍ୟ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପାଇଁ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ।

ବୋଲର :

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ଜେରାଲ୍ଡ କୋଟେଜୀ ଭଲ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଏବଂ ଟି ନଟରାଜନ। ଶେଷ ମ୍ୟାଚରେ ଏହି ସମସ୍ତ ବୋଲରମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବେ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ। ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ୩ଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି, ଜେରାଲ୍ଡ ୨ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି, ଟି ନାଟରାଜନ୍ ୩ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି।

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy